Allez au contenu Allez à la navigation

Gizlilik ve Güvenlik Koşulları

1. Onay: www.bioderma.com.tr isimli web sitesini (“Site”) ve bu Sitede yer alan hizmetleri kullanıyor olmanız, Gizlilik ve Güvenlik Koşullarını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Laboratoire Bioderma İstanbul Kozmetik San.ve Tic. Ltd. Şti. (“Site Sahibi”), herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin Gizlilik ve Güvenlik Koşullarında değişiklik yapma hakkına sahip olup bu değişikliklerden haberdar olunması için yapılan değişiklikler bu sayfada sunulacaktır. Bu nedenle bu koşullarının düzenli olarak takibi ve okunması gerekmektedir. Yapılabilecek bu tarz bir değişiklikten sonraki kullanım, gizlilik koşullarındaki değişiklilerin kabul edildiği anlamını taşır.

2. E-posta adresleri dahil olmak üzere sizden talep ettiğimiz kişisel bilgiler ilgili mevzuata uygun olarak internet üzerinden alışveriş hizmetleri; ürün pazarlaması ve promosyonu; verdiğiniz ürün siparişlerinin karşılanması; sipariş işleme kaydı, gelecekte sizinle yapacağımız yazışmalar, 6563 sayılı kanun kapsamında izin talebi, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek, istatistik çalışması ve bununla bağlantılı amaçlar için kullanılacaktır.

3. Site Sahibi, tarafınızdan verilmiş olan bilgileri ve kaydedilen içeriği veri tabanlarında tasnif edip saklayabilir, site amaçlarıyla uyumlu olarak kullanabilir, mevzuata uygun olarak yurt içine transfer edebilir, veri tabanındaki verilerden dilediği gibi yararlanabilir. Bu konuda Site Sahibine izin vermiş sayılmaktasınız.

4. Kişisel bilgileriniz gizli tutulmaktadır ve e-posta adresleri Site Sahibi’nin ticari faaliyetlerinin gerektirdiği haller dışında üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Site Sahibi adına sipariş karşılama ve paket teslimatı gibi önemli işleri yerine getiren belli başlı üçüncü şahıs hizmet sağlayıcıları bulunmaktadır. Bu kişilerin işlerini yerine getirebilmek için gerekli olan kişisel bilgilere erişimi olmakla beraber bu bilgileri başka amaçlarla kullanamazlar.

5. www.bioderma.com.tr sitesi kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz veya yaymaz.

6. Üçüncü Kişilere Ait Siteler: Bu sitede, Site Sahibinin işletmediği veya işletimini kontrol etmediği, 3. şahıslar tarafından işletilen sitelere bağlantı sağlanabilir/link/bilgi verilebilir. Site Sahibi’nin erişim sağlanan bu sitelere ilişkin, içerik, güvenlik, gizlilik politikaları ve iletişimin sürekli sağlanacağına dair herhangi bir garantisi ya da özel bir taahhüdü yoktur. Sorumluluk 3. kişilere ait sitelerde yazılı koşullara tabidir. Herhangi bir işlem yapılmadan önce söz konusu sitelerde yer alan güvenlik ve gizlilik koşulları okunmalıdır. Söz konusu sitelere sağlanan kişisel bilgilerden, bu sitelerden istifade edilen içerikten ve servislerden ve bu sitelerin gizlilik politika ve uygulamalarından Site Sahibi sorumlu tutulamaz.

7. Kullanıcı Talepleri ve İletişim: Site Sahibi ile herhangi bir kişisel bilginizi paylaştıysanız, tutulan bu bilgilere erişim ve bunların düzeltilmesi ve silinmesi talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Erişim ve düzeltme talepleri dahil olmak üzere, Site Sahibi tarafından tutulan kişisel bilgilerinize ilişkin sorularınız info@bioderma.com.tr adresine yönlendirilmelidir.