Allez au contenu Allez à la navigation

Laboratuvar

 • BIODERMA felsefesi

  1970'lerden beri öncü konumdaki BIODERMA, biyolojiyi dermatolojinin hizmetine sunarak benzersiz bir uzmanlık elde etmiştir. Bu orijinal bilimsel yaklaşım, öncelikle cilde ve biyolojik mekanizmalarına ilişkin bilgiden hareketle, doğrudan bunların ilham verdiği ürünlerin formüle edilmesini sağlar.

  Daha fazla
 • Laboratuvar geçmişi:
  vizyoner ve cömert bir marka

  BIODERMA markası her zaman için kanaatlerine sadık kalmış, sezgilerini izlemiş ve bağımsızlık ruhunu savunmuştur. Laboratuar cildin biyolojisini anlamak için aynı samimi tutkuyu beslemeye devam ederken, önceden belirlenmiş fikirlerin ve yerleşik dogmaların uzağında inovasyonlar yaparak dermatolojik atılımlarda bulunma arzusunu da muhafaza etmiştir. Heyecan verici macerası, dünyanın dört bir yanında her gün yeniden yazılmaktadır.

  Daha fazla
 • İnovasyon ve Araştırma BIODERMA - Biyoloji ve Dermatoloji, Patentler

  İnovasyon ve araştırma - tr

  BIODERMA Laboratuvarı'nın yaklaşımının temelinde bulunan Araştırma & Geliştirme, biyoloji ve dermatoloji alanlarında bilimsel gelişmenin öncüsü olmaya devam etmek için gerekli çabayı gösterir.

  Daha fazla
 • Dünyada BIODERMA

  Uluslararası bir kuruluş olarak, BIODERMA tüm dünyadaki dermatologların ve hastaların yanındadır.

  Daha fazla
 • BIODERMA - İş - Recrutment and application

  BIODERMA ekipleri

  Konvansiyonel profiller aramak yerine, bağımsız düşünmenin temel değer olduğu bir ortamda, BIODERMA kalıpların dışında düşünme kabiliyetine sahip insanları tercih etmektedir. BIODERMA'da, cesaret ve orijinallik üst düzey uzmanlıkla bir arada olmalıdır. Ve herşeyden önemlisi, BIODERMA ekipleri kendisini sağlığa adamış bir şirkete gücünü veren insani değerleri ve etik ilkeleri paylaşır.

  Daha fazla