CİLDİNİZİ
NAZİKÇE
TEMİZLEYİN
hem de tek hamleyle.
Sağlıklı bir cilt, cildin koruyucu tabakasının doğru işleyişi ile karakterize edilir. Bu tabaka, cildi dış etkenlerden korumak için çok önemli bir role sahiptir. Gün içerisinde maruz kalınan hava kirliliği, stres, rüzgar ya da sıcaklık değişimleri, cilde zarar verebilir. 
Cildin bu tabakasının koruyucu rolünü sürdürmesi için; cildin su kaybetmesini önlemek ve cildi çok iyi ancak nazik bir şekilde temizlemek gerekir.
BIODERMA, ilk misel suyu yaratarak hassas ciltlerin yüz temizleme ve makyaj çıkarma alışkanlığını değiştirmiş ve kolaylaştırmıştır!
naos-sensibio-eda-ece
DERMATOLOJİK
MİSEL
SU…
vazgeçilmez, kült ürün haline geldi.
1995 yılında dermatologlar ile geliştirilmiş ve hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. En hassas ciltlerin bile rahatça kullanabileceği Sensibio H2O misel su; cildi ve makyajı derinlemesine ve nazikçe temizler. Yüz, göz ve dudak çevresinde kullanılabilir. Kontakt lens kullanıcılarının da kullanımına uygundur.
Formülünde bulunan, cildin doğal bileşenlerine çok benzer olan miseller, cildin doğal dengesine saygı gösterirken cilt yüzeyindeki kiri, tozu ve makyaj artıklarını etkin bir şekilde giderir (1). Fizyolojik pH (2) değerine sahiptir, yüksek oranda saflaştırılmış su içerir ve mükemmel bir tolerans sağlar (3). Hijyenden başlayan bakım sağlayan Sensibio H2O aynı zamanda cildi yatıştırır ve ferahlatır.
Sonuç olarak cilt derinlemesine temizlenmiş ve ferahlamış olur.
sensibio
 
sensibio-lansman
KÜLT İkonik şişesiyle tanınan Sensibio H2O
dünyada her 2 saniyede 1 adet (7). satılmaktadır.
BİYOLOJİK Cildin yapısıyla uyum içerisinde olan misel taneciklere sahip Sensibio H2O BIODERMA'nın formülasyon felsefesiyle de uyumludur:
Biyolojik mimetizm.
ETKİLİ Yalnızca tek bir hamleyle, misel tanecikler tozu, kiri, yağ fazlasını ve makyaj artıklarını derinlemesine temizler.
ÖNCÜ 1991 yılında BIODERMA Laboratuvarı’nın biyologları tarafından icat edilen ilk misel su.
MİNİMALİSTMaksimum etki için minimum bileşen kulanılmaktadır.
eda-ece-makyaj-temizleme
DERMATOLOJİK Dermatologlar için dermatologlarla geliştirilmiş minimalist formülü, hassas cildi temizler, makyajı çıkarır ve cilt ile mükemmel tolerans gösterir.
Dermatologlar tarafından hassas ciltler için önerilen bir üründür (8).
SAF Yüksek derecede saflaştırılmış su, farmasötik kalitededir.
YATIŞTIRIR Yatıştırıcı aktif içerikler ve dekonjestan özelliği ile Sensibio H2O cildi rahatlatır ve ferahlatır.
MÜKEMMEL TOLERANS Patentli özel kompleksi sayesinde hassas ciltlerin tolerans eşiğini yükseltir.
Fizyolojik pH değeri sayesinde, cilt mükemmel tolerans gösterir.
 
KÜLT BİR ÜRÜN HALİNE GELEN SENSIBIO H2O , DÜNYADA MİLYONLARCA KADININ BİRİNCİ TERCİHİ
Eşsiz formülü, ikonik şişesi ve pembe kapağı ile hassas ciltler için vazgeçilmez bir temizleme ürünü olarak anılıyor!
Minimum sayıdaki içerikleri ile sağladığı yüksek etkinlik sayesinde Sensibio H2O eşsiz bir ürün haline geldi.
Dermatologlar tarafından hassas ciltler için önerilen bir ürün (7) olan Sensibio H2O, dünyada her 2 saniyede 1 tercih ediliyor (8).
Sensibio H2O , dermatolojik güvenliği sayesinde dermatologların güvenini kazanmıştır ve güvenle önerilmektedir. Mükemmel makyaj çıkarma gücü ve yüksek toleransı sayesinde de makyaj artistlerinin tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir.
 
sensibio
KEŞFET >
eda-ece
sensibio
(1) Lb16085 - (2) Test Cirec pH-Mayıs 2011 - (3) Lb13041 - (4) Sensibio H20 tüm boyları / Aralık 2016 sonundaki yıllık kümüle veri (Bioderma Laboratuvarları iç veri) - (5) Kaynak: Xponent 2016 – Hassas cilt pazarında en çok reçetelenen ürün / 250ml ve 500ml boyları - (6) IMS Raporu 2016 // Nielsen Raporu 2016