Allez au contenu Allez à la navigation

Laboratuvar

 • BIODERMA felsefesi

  1970'lerden beri öncü konumdaki BIODERMA, biyolojiyi dermatolojinin hizmetine sunarak benzersiz bir uzmanlık elde etmiştir. Bu orijinal bilimsel yaklaşım, öncelikle cilde ve biyolojik mekanizmalarına ilişkin bilgiden hareketle, doğrudan bunların ilham verdiği ürünlerin formüle edilmesini sağlar.

  Daha fazla
 • Bioderma philosophy

  A pioneer since the 1970s, BIODERMA has acquired unique expertise by placing biology at the service of dermatology. This original scientific approach relies first and foremost on knowledge of the skin and its biological mechanisms to formulate products directly inspired by them.

  Daha fazla
 • Laboratuvar geçmişi:
  vizyoner ve cömert bir marka

  BIODERMA markası her zaman için kanaatlerine sadık kalmış, sezgilerini izlemiş ve bağımsızlık ruhunu savunmuştur. Laboratuar cildin biyolojisini anlamak için aynı samimi tutkuyu beslemeye devam ederken, önceden belirlenmiş fikirlerin ve yerleşik dogmaların uzağında inovasyonlar yaparak dermatolojik atılımlarda bulunma arzusunu da muhafaza etmiştir. Heyecan verici macerası, dünyanın dört bir yanında her gün yeniden yazılmaktadır.

  Daha fazla
 • ecobiology-at-the-service-of-dermatology

  Bioderma bir NAOS markasıdır

  Dermatolojinin hizmetindeki ekobiyoloji. Cilt sağlığını kalıcı olarak korumak için.

  Ekobiyoloji, cilt ekosistemini daha iyi korumak ve cildin doğal mekanizmasını güçlendirmek için NAOS yaklaşımının kalbinde yer almaktadır.

  Daha fazla
 • History BIODERMA : Innovation, Research

  The laboratory's history,
  a visionary and generous brand

  The BIODERMA brand has always remained true to its convictions, followed its intuition and defended its spirit of independence. The Laboratory has maintained the same sincere passion to understand the biology of the skin and the same desire to innovate and take part in dermatological breakthroughs, far from preconceived notions and established dogma. Its exhilarating adventure is being written day after day all around the world.

  Daha fazla
 • Innovation et Research BIODERMA - Biology and Dermatology, Patents

  Innovation and research

  At the heart of the BIODERMA Laboratory's approach, Research & Development harnesses all efforts to continuously remain at the forefront of scientific knowledge in biology and dermatology.

  Daha fazla
 • İnovasyon ve Araştırma BIODERMA - Biyoloji ve Dermatoloji, Patentler

  İnovasyon ve araştırma - tr

  BIODERMA Laboratuvarı'nın yaklaşımının temelinde bulunan Araştırma & Geliştirme, biyoloji ve dermatoloji alanlarında bilimsel gelişmenin öncüsü olmaya devam etmek için gerekli çabayı gösterir.

  Daha fazla
 • BIODERMA around the world

  Internationally oriented, BIODERMA is present alongside dermatologists and their patients the world over.

  Daha fazla
 • Dünyada BIODERMA

  Uluslararası bir kuruluş olarak, BIODERMA tüm dünyadaki dermatologların ve hastaların yanındadır.

  Daha fazla
 • BIODERMA - İş - Recrutment and application

  BIODERMA ekipleri

  Konvansiyonel profiller aramak yerine, bağımsız düşünmenin temel değer olduğu bir ortamda, BIODERMA kalıpların dışında düşünme kabiliyetine sahip insanları tercih etmektedir. BIODERMA'da, cesaret ve orijinallik üst düzey uzmanlıkla bir arada olmalıdır. Ve herşeyden önemlisi, BIODERMA ekipleri kendisini sağlığa adamış bir şirkete gücünü veren insani değerleri ve etik ilkeleri paylaşır.

  Daha fazla
 • BIODERMA - Job - Recrutment and application

  Bioderma teams

  Rather than seeking out conventional conforming profiles, BIODERMA prefers people who are able to think outside of the box, which is logical when independent thinking is a fundamental value. At BIODERMA, boldness and originality must go hand in hand with extreme expertise. And more than anything else, BIODERMA teams share human values and ethics that are the strength of a company dedicated to health.

  Daha fazla
 • BIODERMA Dermatological Laboratory - History, Innovation, Research