Allez au contenu Allez à la navigation

BIODERMA - İş - Recrutment and application

BIODERMA ekipleri

Konvansiyonel profiller aramak yerine, bağımsız düşünmenin temel değer olduğu bir ortamda, BIODERMA kalıpların dışında düşünme kabiliyetine sahip insanları tercih etmektedir. BIODERMA'da, cesaret ve orijinallik üst düzey uzmanlıkla bir arada olmalıdır. Ve herşeyden önemlisi, BIODERMA ekipleri kendisini sağlığa adamış bir şirkete gücünü veren insani değerleri ve etik ilkeleri paylaşır.

 • BIODERMA ekipleri

  BIODERMA'nın yaklaşık 100 ülkede, 250'si Fransa'da olmak üzere yaklaşık olarak 1000 çalışanı vardır. Yaş ortalaması 35'tir. Laboratuvar; genel merkez ve saha arasında ve ayrıca Fransa ile diğer ülkeler arasında çok sayıda köprü kurarak son derece önemli büyüme fırsatları sunar. Tutkulu ve heyecan verici bir şirket olan BIODERMA, girişimci ruhu destekler.

   
 • İş modelimiz

  Öncelikle dünyanın farklı yerlerinden dermatologlar, bilimsel araştırma uzmanları, eczacılar ve çeşitli cilt sorunlarından muzdarip hastalara kulak verilir. Sonrasında, insan cildine özel biyolojik süreçler incelenerek reaksiyonları analiz edilir ve sorunların nedeni anlaşılır. Bir sonraki aşamada, cildin doğal biyolojisine gereken saygı gösterilerek, cilt sorunlarını tedavi etmek için etkili çözümler üretilir. Son olarak da, pazarlama öncesinde tedavilerimizin dermatologların onayından geçmesi sağlanır.

  Bu üretim, lojistik, pazarlama ve iletişim departmanlarının ve inovasyonları destekleyen ve başarıya ulaşmasını sağlayan tüm ekiplerin görevidir.

 • KARİYER Bioderma ve kariyer fırsatları

  BIODERMA yetenekli bireylere her zaman açıktır! Güçlü karakterli ve tek bir ortak özelliğe sahip kişileri işe alıyoruz: markayı günlük olarak tecrübe etmeye, tarihine yatırım yapmaya ve heyecan verici olduğu kadar zorlayıcı bir maceranın parçası olmaya istekli bireyler. 

  BIODERMA'da, paylaştığımız tutku sayesinde bu tarihi hepimiz savunuyoruz. Fransa'da ve yurtdışında çeşitli yapılanmalarızda sunulan fırsatlar hakkında daha fazla bilgi için, bizimle iletişim kurun! 

  Submit an application
Sayfanın başı