Error message

Could not retrieve the oEmbed resource.

EKOBİYOLOJİDEN GÜÇ ALAN DERMATOLOJİ

Bioderma - expert focusing on skin

UZMANLIĞIMIZ: CİLT BİYOLOJİSİ

 

BIODERMA, 40 yıldır cildin biyolojisini anlama ve cilde hizmet etme konusunda tutkulu bir NAOS markasıdır. Cildin sağlığını iyileştirmek için geliştirdiğimiz inovasyonlar ve dermatolojik girişimler bizi dermatolojik bakımdan öncü uzmanlar haline getirmiştir.

Herkesin sağlıklı bir cilde ulaşabilmesi gerekir, bu yüzden cilt biyolojisindeki ve dermatolojideki uzmanlığımızdan faydalanarak her bireye, her yaş ve cilt tipine yönelik ürünler geliştiriyoruz.

Ürünlerimiz, dünyanın dört bir yanından sağlık uzmanları ile birlikte çalışılarak, cilt sağlığını korumak ve her türlü cilt problemine uygun çözümler sağlamak üzere geliştirilmiştir. Hassas, kuru, çok kuru, atopiye eğilimli, akne eğilimli ve kızarıklık eğilimli cilt gibi…

Pratik çözümler ve kullanım kolaylığı sunan ürünlerimiz, cilde saygı duymaktan ödün vermeden, kalıcı ve uzun süreli etkinlik sağlamak için cildinize özen gösterir ve her gün cildinize ihtiyaç duyduğu bakım rutinini sunmayı amaçlar.

BIODERMA, NAOS’un araştırma ve inovasyon ağına dayanmaktadır.

Her gün, seçkin üniversitelerden 80'den fazla uluslararası ortak, prestijli araştırma merkezleri ve yenilikçi girişimler Aix-en-Provence'daki ekiplerimizle birlikte çalışıyor.

Cilt biyolojisi konusundaki bilgi ve uzmanlığımız, cilt sağlığındaki en son bilimsel gelişmelerin düzenli takibi, sağlıklı cilt fonksiyonları anlayışımız sürekli olarak büyümektedir.

Dünyanın her yerinden ekobiyoloji vizyonumuzu paylaşan sağlık profesyonelleri ile çalışıyoruz. Dermatologlar, pediatristler, onkologlar, hastane personeli ve eczacılar araştırma programlarımızda heyecanla yer almaktadır.

Birlikte, aynı yaklaşımla hareket ederek, dermatolojik yeniliklere yol açmak ve devrimci çözümleri araştırmak için ciltte yaşanan problemlerin kökenlerini daha iyi anlamaya çalışıyoruz.

Bu temel araştırmada kaydedilen sürekli ilerleme, her bireyin cildine ve sağlığına adım adım daha iyi hizmet vermemizi sağlıyor.

Bioderma - experts community

Bioderma - women in laboratory

Ürün yeniliklerimizi geliştirirken doktorlar, dermatologlar ve cilt uzmanları ile el ele çalışıyoruz.

İlişkilerimiz, anlayışlı, özenli ve düşünceli olmaya dayalıdır, böylece cildin doğal dengesiyle uyumlu olan formülasyonlarımızı geliştirebiliyoruz.

BIODERMA, fikir aşamasından nihai ürüne kadar, ürünlerimizin ihtiyaçları karşıladığından emin olmak için, etkilerini ve cilt toleranslarını da değerlendirmek üzere bağımsız uzmanları ve tüketicilerle iş briliği içerisindedir.

Tüm ciltler benzersizdir. Bu yüzden BIODERMA, tüm cilt tiplerinin bulunduğu çevreyi ve bu çevrenin etkilerini kalbine yerleştiren ekobiyolojik prensiplere dayanan özel bir tutumla birlikte her cilt tipi ve ihtiyaçları ile ilgilenir.

BIODERMA olarak, derinlemesine temizlenmiş bir cildin sağlıklı bir cilt için ön koşul olduğuna inanıyoruz. Doğru temizlik cilt bakımında ilk adımdır ve tüm dermokozmetik/kozmetik ürünlerin etkisini en ideal hale getirir. Bizim için cildi temizlemek onunla ilgilenmenin başlıca yoludur.

Bu nedenle, rakipsiz dermatolojik temizleme uzmanlığını geliştirdik. Bu durum da 1977'de temizlik esası ile formüle edilen ilk deterjansız şampuan olan Nodé Shampoo gibi devrim niteliğindeki yeniliklere yol açtı. Kişilerin cildinde hassasiyet yaratmadan cildi derinlemesine arındıran bir temizleyici arayışında olan dermatologların ihtiyaçlarını karşılayan tamamen yenilikçi bir temizleme rutini olan ikonik Sensibio H2O ile yolculuğumuz hız kazanmıştır. Öncü BIODERMA bu nedenle ilk olarak piyasadaki en hassas ciltler dahil tüm ciltleri derinlemesine temizlemek için durulama gerektirmeyen temizleyici misel suyu 1995 yılında icat etti.

Bioderma - kadınlarda cilt bakımı ve cilt temizliği

Cildi iyice temizlemek ve cilde ihtiyacı olan nemi sağlayabilmek için gerekli günlük bakım ürünleri sayesinde cildinizi kalıcı olarak koruyun.

Bakım ürünlerimiz, cildin tolerans seviyesini artırmaya yardımcı olan patentli bir doğal kompleks olan D.A.FTM (Gelişmiş Dermatolojik Formülasyon) içerir.

Bioderma - preserve healthy skin

Her cilt problemine özel Bioderma Laboratuvarlar tarafından geliştirilen özel patentlerimizle cildinize özen gösteriyoruz.

Temizleme ve bakım ürünlerimizi geliştirirken her cilt problemine göre hedeflenmiş çözümler sunmak için uluslararası patentler kullanıyoruz. Bizi harekete geçiren ekobiyoloji ilkelerine dayanarak, patentlerimiz bu cilt problemlerinin nedenleri anlayarak bu problemleri çözmek için hareket eder. Cildin doğal biyolojik işlevlerini ve dengesini yeniden etkinleştirmesine yardımcı olmayı hedefler.

Bioderma - adolescent with acne-prone

  • ask naos

    Ask-NAOS.com.tr'den cildin ve cilt tipinle ilgili tüm detayları öğrenebilirsin.

     

40 yılı aşkın bir süredir, herkesin erişebildiği, günlük yaşamı kolaylaştırmayı hedefleyen ve cilt sağlığına daha iyi bakmaya yardımcı olan somut ve etkili çözümler geliştirmeye devam ediyoruz.

40 yıl boyunca Bioderma Laboratuvarları’nda geliştirdiğimiz yeniliklerimizden bazıları