CİLDİN İÇİN ÖNCELİK HASSAS TEMİZLİK
Sağlıklı bir cildin ilk adımı günlük cilt temizliğinden geçer, o yüzden sadece makyaj yaptığımız zamanda değil, günlük hayatta da cildimizi temizlememiz gerekir.  
Sensibio H2O, bir makyaj temizleyiciden çok daha fazlası…
5.5 pH’ıyla cildin kendisiyle uyumlu
BİR CİLT TEMİZLEME SUYU
Bioderma Laboratuvarları ve dermatologlarla birlikte geliştirilen ve dünyanın ilk misel suyu olma özelliğini taşıyan Sensibio H2O, yoğun hayat temposunda cilde ferah bir nefes aldırır. Sağlıklı bir cilde ulaşmak ve ciltte oluşabilecek tüm hassasiyetlere karşı kullanılabilen Sensibio H2O, eşsiz temizleme ve makyaj çıkarma gücü ile tüm kiri ve yağı cilde zarar vermeden tek bir pamukla ciltten derinlemesine arındırır.  
sensibio-eda-ece-kv
SATIN AL >
Kir cilt seçmez,
su yetmez; Sensibio H2O yeter!
Cildimiz, gün içerisinde birçok dış etkene maruz kalır… Şehir yaşamındaki doğalgaz ve egzoz dumanı, havaya karışan ağır metaller, polen, kapalı alanlarda maruz kalınan toz ve kimyasallar ciltte gözenekleri tıkayarak hassasiyete yol açar.
Sensibio H2O misel su teknolojisiyle tek bir pamukla makyajı %99 temizler(1).
Sensibio H2O, cildi, çevre kirliliğinden kaynaklanan ağır metallerden %78 arındırır(2). Yeni dönemin gereksinimlerinden biri haline gelen maske kullanımı, cildin doğal dengesini değiştirir. Sensibio H2O, cildin doğal florasını %95 korur(3).
Maske kullanımından dolayı ciltte oluşan hassasiyet ve kızarıklara karşı da etki gösteren Sensibio H2O maske kullanımı sonrasında veya maske değişimi sırasında kullanılabilir.
Dermatologlar tarafından hassas ciltler dahil her cilt tipi için reçetelenen Sensibio H2O, içerisindeki aktif yatıştırıcı etkiye sahip salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırmaya yardımcı olur ve ciltte anında bir ferahlama sağlar.
Bir makyaj temizleyicisinden çok daha fazlası olan cilt temizleme suyu Sensibio H2O, saf ve yatışmış bir cilt için gün içerisinde ihtiyaç duyulduğu anda tercih edilebilir. Üstelik durulama gerektirmeyen formülü sayesinde pratik kullanım imkanı da sağlayan Sensibio H2O, göz ve dudak etrafında da güvenle kullanılabilir.
 
sensibio-lansman
bioderma-sensibio
sensibio
SATIN AL >
 
naos-sensibio-eda-ece
sensibio
(1) Sensibio H2O’nun makyaj çıkarma gücünün değerlendirilmesi, Dermscan 2017 (2) Sensibio H2O’nun cildin mikrobiyom çeşitliliğini koruyucu etkisinin in vivo testi ile değerlendirilmesi, CIREC 2020 (3) Sensibio H2O’nun ciltten ağır metalleri temizleme gücünün değerlendirilmesi, 20 kadın gönüllü, COMPLIFE GROUP 2018 (4) Türkiye Kentsel bölgelerde cilt temizleme alışkanlığı araştırması, Yöntem Araştırma Mart 2021