Cildin ihtiyacına göre güneş koruması

 

BIODERMA'nın Photoderm Touch serisi, karma ve yağlı ciltler için güneş kreminde gerçek bir yenilikçi çözüm sunar. Mineral filtreler ile etkili güneş koruması sağlarken, mineral pigmentler ile renkli kapatıcılık sağlar ve pudramsı yapısıyla cildin yağ dengesini kontrol eder. Aynı zamanda cildinizin güneşe karşı savunma mekanizmasını uyarır ve sebum kalitenizi artırarak cilt lekelerinin oluşumunu biyolojik olarak engeller. Sıvıdan pudraya dönen doku teknolojisi ile Photoderm Touch güneş kremleri, cilde uygulandıktan sonra güneş ile temas ettiğinde sıvı yapısı buharlaşır ve geriye sadece pudramsı yapısı kalır. Böylelikle sekiz saat süren pürüzsüz ve mat bir görünüm sağlar.

TOUCH SERİSİ

özel koruma

Özel koruma

Karma ve yağlı ciltler

mineral pigmentler

Mineral pigmentler

Yüksek konsantrasyon
Renk eşitlleyici

mineral güneş koruyucular

Mineral filtreli güneş kremi

Ultra güvenli
%100 mineral koruması

Emici pudra yapısı

Emici pudra yapısı

8 saat yağ kontrolü
Pudra yapısı

Yağlı ciltler için hafif hissiyat sağlayan %100 mineral filtreli güneş kremi

Photoderm NUDE Touch SPF50+, Bioderma'nın ilk Touch güneş kremidir ve gerçek bir başarı öyküsüdür! Ciltte ipeksi doku bırakırken, cildi pürüzsüzleştirir ve ultra mat bir görünüm sağlarken yağlanmayı dengeler.

photoderm nude touch

Yoğun kapatıcı etkili ve %100 mineral filtreli güneş kremi

Photoderm COVER Touch SPF50+, Touch güneş koruyucu ailesinin en yeni üyesidir. Cildinizin nefes almasına sağlarken, aynı zamanda çok yüksek güneş koruması ve tam kapatıcılık sağlar. Yağ dengesini kontrol eder ve cildinizi matlaştırır. 

photoderm cover touch

Karma ve yağlı ciltlere özel iki doku seçeneği ile sağlıklı ve güzel güneş koruması artık çok kolay

Karma ve yağlı ciltler için özel olarak hazırlanmış iki Photoderm SPF50+ Touch güneş kremlerimizden hangisini kullanmalısınız?

Hangi Photoderm Touch SPF+ sizin için uygun?

Eğer ○ seçeneğini daha çok tercih ettiyseniz: Güneşten korunmak için ipeksi bir doku ve hafif hissiyat veren ürünleri tercih etme eğilimindesiniz. Photoderm NUDE Touch SPF50+ sahip olduğu sıvıdan pudraya dönüşüm teknolojisi ile güneşe temas ettikten kısa bir süre sonra sıvı kısmı buharlaşacak ve cildinizde sadece pudra kısmı kalacak. Böylelikle cildinizde hafifliği hissedeceksiniz. Cildinizin görünümü matlaşırken yağlanma probleminiz azalıyor olacak. Ürünün renkli dokusu sayesinde cilt tonunuzu eşitleyerek doğal bir cilt görünümüne kavuşurken, Fluidactiv patenti sayesinde cildin sebum miktarını dengeleceksiniz. Kısacası artık yağlı cilde sahip olmanız güneşin tadını çıkarmanız ve ışıldamanız için bir engel değil!

Eğer seçeneğini daha çok tercih ettiyseniz: Kapatıcı özelliğe sahip bir ürünü kullanmak sizin için daha önemli ve Photoderm COVER Touch SPF50+ sizin için burada! Yüksek kapatıcılığı, cildin nefes almasını sağlayan %100 mineral filtreli dokusu ve sekiz saat boyunca sağladığı yağ kontrolü ile cildinizi koruyun. Yağlı cilt tiplerinin ekstra hassas ve bakıma ihtiyaç duyduğu günlerde bile güneşe karşı kusursuz hissetmek mümkün!