• Yüzdeki lekelere karşı taze C vitaminin güçlü bakımı

İster yıllar içinde yavaş yavaş cilde sızmış ister bir anda ortaya çıkmış olsun, yüzdeki lekeleri kabullenmek oldukça zordur. Hamilelik lekesi (melazma), güneşe maruz kalmaya bağlı yaşlılık lekeleri, postenflamatuvar yara izleri veya diğer izler... Gençlik ışıltısının aksine lekeler cilde bulanık bir görünüm verir.

bioderma-your-skin_pigmentbio_c-concentrate_urun_2

Cildinizi tahriş etmeden, içinizi karartan bu lekeleri nasıl önemli ölçüde yok edebilirsiniz? Bioderma, Pigmentbio C-Concentrate serumunu geliştirirken dermatolojik çözümlerden ilham almıştır. Evinizin konforunda taze C vitamininin aydınlatıcı etkisinden yararlanmanızı sağlar. Pigmentbio C-Concentrate serumu, lekeler için adeta bir şok etkisi yaratır - hem de cildiniz için oldukça nazik bir bakım!

Ciltteki Lekelere karşı yeni bir yaklaşım

Lekeleri azaltmak için çok sayıda çözüm bulunmaktadır. Ancak bunlardan bazıları, özellikle de cilt hassas ise, ciltte kullanım için risk taşır. Pigmentbio C-Concentrate leke karşıtı serum yoğun aydınlatıcı etkili dermatolojik formülünün gösterdiği performansı hassas ciltler için bile son derece yüksek bir toleransla birleştirdi. Bu yüksek konsantrasyonlu ürün, hem ciltte halihazırda var olan lekelere etki eder hem de yeni lekelerin ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı olur.

 

Leke karşıtı en etkili aktif bileşenleri bir araya getirdik

Bioderma'nın Pigmentbio C-Concentrate serumu, lekeleri ortadan kaldırmada bilinen en iyi aktif bileşenleri ve yoğun pigment düzeltici güçleri benzersiz bir karışımda bir araya getirdi.

  • C vitamini (veya askorbik asit), lekeler üzerindeki etkisi ile bilinmektedir. C-Concentrate pigment düzeltici serumu geliştirirken melanini aydınlatmada altı kat daha etkili bir C vitamini türevi olan Askorbil Glukoziti seçtik. Bu oldukça konsantre form, saf form kadar hızlı oksitlenmemekte, daha uzun süre stabil kalmaktadır. Leke gidermede son derece etkili olan C vitamini aynı zamanda en kırılgan vitaminlerden de biridir. Vitaminin tüm gücünün bozulmadan muhafaza edilmesini sağlamak amacıyla kullanım anına kadar ürünü havadan ve ışıktan koruyan dahiyane bir serum sistemi geliştirdik. Ürünü kutudan çıkarmak için başparmağınızı sıkıca kapağa bastırın. Toz halindeki C vitamini, şişenin içine tamamen boşaltıldıktan sonra kapağı çıkarın, damlalığı çevirerek yerleştirin ve malzemeleri iyice karıştırmak için şişeyi çalkalayın. Tüm farkı yaratan bu güvenlik prosedürü ile size ürün garantisi sunuyoruz.
bioderma-pigmentbio_c-concentrate_urun
  • Laboratoire Bioderma tarafından özel olarak geliştirilen LumiRevealTM Teknolojisi, doğrudan Kligman üçlüsünden esinlenmiştir. LumiRevealTM Teknolojisine sahip bir çok ürün içeren Bioderma Pigmentbio serisi, leke eğilimli ciltlerde lekelere karşı cilt bakımında dermatologlar tarafından en çok tavsiye edilen 1 numaralı seri konumuna gelmiştir1.
  • AHA'lar, cildi aydınlatmada kullanılan klasik bileşenler arasındadır. Glikolik Asit ve Salisilik Asit, cildi yeniden pürüzsüz ve parlak haline kavuşturmak için hücresel yenilenmeyi hızlandıran nazik bir peeling etkisi yaratır.
  • Ipsos tarafından Haziran 2021-Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen bağımsız araştırma sonuçları
pigmentbio C-concentrate

Lekeler üzerinde oldukça etkili olan bu aktif maddeler tek başına kullanıldıklarında cilt üzerinde zararlı etkilere yol açabilmektedir. Bundan dolayı Pigmentbio C-Concentrate aynı zamanda nemlendirici özelliği de olan bir serumdur. Serum cildi nemlendirme, koruma ve cilt bariyerini güçlendirmede birlikte hareket eden E vitamini ve PP vitamini (Niasinamid) kompleksi de içermektedir. Hassas bir cilde sahip olsanız bile yıl boyunca cildinizi kurutmadan bir veya daha fazla Pigmentbio C-Concentrate serum uygulaması yapabilirsiniz.

c concentrate - kadın

Yıl boyunca kullanılabilecek yeni bakım rutini

Tıbbi gözetim altında gerçekleştirilen en etkili dermatolojik tedaviler bile, ciltte hassaslaşma riski olmadan yılda en fazla iki kez, sadece iki ay boyunca yapılabilir. Hem son derece etkili hem de tamamen güvenli formülü sayesinde Pigmentbio C-Concentrate cilt bakımı, herhangi bir risk olmadan ihtiyaç duyulduğunda güvenilir bir şekilde uygulanabilir.

bioderma-your-skin_pigmentbio_c-concentrate_el

Cilt bakımında uzman Bioderma, gece cilt bakımı rutini olarak kullanılmak üzere leke karşıtı Pigmentbio C-Concentrate serumu geliştirdi. Yoğun aydınlatıcı etkili aktif bileşenleri sayesinde, yüzünüze ve boynunuza -bakım yapmak için serumdan sadece beş damla kullanmanız yeterlidir. Serumu, makyajdan arındırılmış, Pigmentbio H2O veya Pigmentbio Foaming Cream ile iyice temizlenmiş cildinize her gece uygulayın. Serum, tek başına ya da peeling veya lazer tedavisi gibi dermatolojik bir tedaviye tamamlayıcı olarak kullanılabilir. Antioksidan etki gösteren E vitamini içeriği ile de erken yaşlanmanın gözle görülür belirtilerine karşı cildin korunmasına destek olur.Gün boyunca hem nemlendirici hem de güneş ve UV ışınlarına karşı koruyucu etkisiyle ikisi bir arada bir ürün olan Pigmentbio Daily Care SPF50+ ürününü de rutininize ekleyerek aydınlatıcı etkiyi güçlendirebilirsiniz.

BIODERMA product photo, Pigmentbio H2O 250ml, leke eğilimli ciltler için misel su

Durulama gerektirmeyen temizleyici

Leke Eğilimli Ciltler

Patentli aktif bileşenlerin kombinasyonu

Pigmentbio H2O

(Henüz yorum yazılmamış)

Leke sorunu yaşayan hassas ciltler için aydınlatıcı etkili durulama gerektirmeyen temizleyici misel su

Kimin için?

Yetişkinler

BIODERMA product photo, Pigmentbio Foaming cream 500ml, leke eğilimli ciltler için temizleyici krem

Durulanan günlük temizleyici

Leke Eğilimli Ciltler

Patentli aktif bileşenlerin kombinasyonu

Pigmentbio Foaming Cream

(Henüz yorum yazılmamış)

Leke sorunu yaşayan hassas ciltlerin, cilt tonunu eşitlemeye ve aydınlatmaya yardımcı peeling etkili temizleme jeli

Kimin için?

Yetişkinler

Gündüz Bakımı

Leke Eğilimli Ciltler

LumiReveal™ Teknolojisi

Pigmentbio Daily Care SPF 50+

(Henüz yorum yazılmamış)

Leke sorunu yaşayan hassas ciltler için leke görünümünün azaltılmasına yardımcı, aydınlatıcı ve güneşten koruyucu gündüz bakım kremi

Kimin için?

Yetişkinler

BIODERMA product photo, Pigmentbio Night renewer 50ml, leke eğilimli ciltler için gece bakım kremi

Gece Bakımı

Leke Eğilimli Ciltler

LumiReveal™ Teknolojisi

Pigmentbio Night Renewer

(Henüz yorum yazılmamış)

Leke sorunu yaşayan hassas ciltler için leke görünümünün azaltılmasına yardımcı, aydınlatıcı ve sıkılaştırıcı gece bakım kremi

Kimin için?

Yetişkinler