Photoderm Lait ULTRA SPF50+

Artık birçok güneş koruyucunun içinden hangisini seçeceğim diye uzun uzun düşünmenize gerek yok! UVA ve UVB ışınlarından korunmada en etkili güneş kremi hangisidir? Küçük çocuklarınız için en güvenli güneş kremi hangisidir? Hangi güneş kreminin çevre ve gezegenimiz üzerindeki etkisi en az?

BIODERMA'nın tüm bu sorulara bir cevabı var. Yeni Photoderm Lait ULTRA SPF50+’nin, içerik ve formülasyonu Naos Laboratuvarları'nın en son araştırmaları sonucunda geliştirilmiştir. Seçilmiş filtrelerden cilt sağlığına sağladığı uzun süreli biyolojik korumaya kadar bu hafif güneş kremi en hassas ciltlerin bile kullanımına uygundur. 4 ana nedenden dolayı güneş maruziyetine karşı etkili bir koruma sağlar.

Çok sayıda filtre seçmek, bir güneş kreminde güneşin UVB ve UVA ışınlarına karşı koruma sağlamanın belki de en kolay yoludur. Ancak yüksek konsantrasyonlu çok fazla içerik taşıyan güneş koruyucular cildin bu ürünlere karşı çok kolay reaksiyon göstermesine neden olabilir. BIODERMA geliştirdiği Photoderm Lait ULTRA SPF50+ ile tüm ciltlerin kullanımına uygun ve tüm ciltlerin kullanmaktan zevk aldığı bir ürün geliştirmek istedi. Bu yeni temiz içeriklere sahip formülasyon ile ürün, cildi tahriş etmeden etkili UVA ve UVB koruması sağlar.

Dört filtre, Bioderma'nın özel SUN ACTIVE DEFENSE patentine sahip yüksek teknolojili güneş korumasının bir parçasıdır. Patentli biyolojik koruma ve filtrelerin bir birleşimi oksidatif strese karşı %77*, cildin bağışıklık hücrelerine karşı ise %54* koruma sağlar. BU biyolojik kalkan, cildin kendini savunma mekanizmasını güçlendirir. Böylece UV radyasyonu etkili bir şekilde engellenir ve cilt sağlığı kalıcı olarak korunur.

*Güneşe maruz kalan 10 gönüllü, fototip 2 ve 3 üzerinde klinik çalışma, Antioksidan ve immunosupresyon koruması üzerindeki filtrelerin ve ektoin+mannitolun tamamlayıcılığını değerlendirmek için çeşitli biyomarkerların değerlendirilmesi, Polonya 2021, *p<0,05 **p<0,01

Bioderma, Photoderm Lait ULTRA SPF50+ ile en hassas ve toleransı en düşük ciltlerin bile kullanımına uygun, yüksek tolerans sağlayan bir güneş koruyucu geliştirdi. Dışarıda olduğumuz zamanlarda güneşten korunmak önemlidir. Bebekler, anneler ve medikal tedavi gören ve hassas cilde sahip olan kişiler her zaman en güvenilir seçeneği ararlar.

Cildin için dermatolojik güneş koruması, Bioderma'nın Photoderm serisinin dört ana çatısından biridir. Photoderm Lait Ultra SPF50+ istisnasız tüm ciltlere uygundur. Hamile ve emziren kadınlar, 12 aylıktan büyük çocuklar veya medikal tedavi gören hastalar herhangi bir cilt reaksiyonu yaşama korkusu olmadan Photoderm Lait ULTRA SPF50+ kullanabilir. Tüm aile için uygundur, en küçüğünden en büyüğüne ve en hassas ciltler için bile etkili koruma sağlar.

 

  • Hafif ve Yapışkan olmayan doku, yayılması kolaydır, yağlı bir his bırakmaz, gözleri yakmaz.
  • 8 saat nemlendirme Photoderm Lait ULTRA SPF50+ uyguladıktan sonra cildiniz tam sekiz saat boyunca hoş bir şekilde nemli kalır.
Tüm aileniz için kullanıma uygun ultra güneş koruması
Hafif Formülasyon Yapışkan değildir, yağlı değildir, yayılması kolaydır ve gözlerinizi yakmaz.
8 Saatlik Nemlendirme Photoderm Lait ULTRA SPF50+ uyguladıktan sonra cildiniz tam sekiz saat boyunca nemli kalır.

Güneş koruyucu kullanmanın birtakım zorlukları olabilir. Suyla temastan sonra tekrar uygulamak, çocuklar sürekli suya girip çıktıklarında yorucu olabilir. Ayrıca koşuya çıktığınızda terlemeye dirençli bir güneş kremi istiyor olabilirsin. Ayrıca, güneş kremi kolayca yayıldığında ve iz bırakmadığında idealdir. Photoderm Lait ULTRA SPF50+, günlük aile yaşamının zorluklarına kolaylıkla çözüm bulacak şekilde formüle edilmiştir.

Photoderm Lait ULTRA SPF50+ böylece tere karşı dayanıklıdır ve egzersiz yaparken bile cildini güneşten korumaya devam eder. Ayrıca kuma dayanıklıdır. Böylece çocuklar plajda oynarken iyi korunur. Ciltte beyaz iz bırakmadan ıslak cilde de rahatlıkla uygulayabilirsin. Sürmesi ve yayması kolay olan bu güneş koruyucu, optimum ve etkili uzun süreli koruma sağlamak için cildinde kalır.

ULTRA DAYANIKLI güneş kremi

Koruyu Tabaka Photoderm Lait ULTRA SPF50+ güneş koruyucuda geliştirilen formülasyon sayesinde cildin üzerinde oluşan tabaka, ürünün cilt yüzeyinde homojen dağılarak cilde güçlü koruma sağlarken aynı zamanda ürünün su ekosistemine yayılmasını engeller.
Deniz Canlılarını Korur Tatlı su ve tuzlu su ekosistemine karışma durumunda bile deniz yaşamının oksijen kaynağı olan alglere, deniz çayırlarına ve mercanlara zarar vermediği kanıtlanmıştır.

Cildin güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmasında kanıtlanmış etkinlik

Güneş yanıklarına ve olası uzun vadeli hasarlara karşı koruma sağlayan Photoderm Lait ULTRA SPF50+, tüm hassas ciltlerin dermatolojik ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan geniş spektrumlu bir güneş koruyucudur. Ailenin tüm fertleri için, gezi veya günlük kullanım için tereddüt etmeden tercih edebilirsin.

Oksidatif strese karşı %77 koruma*

+%54 cildin bağışıklık hücrelerine karşı koruma*

Kullanıcıların %91'i için hassas ciltler için yüksek tolerans sağladığını söylüyor.**

Kullanıcıların %88'i ürünün hızla emildiğini söylüyor.**

 

* Güneşe maruz kalan 10 gönüllü, fototip 2 ve 3 üzerinde klinik çalışma, Antioksidan ve immunosupresyon koruması üzerindeki filtrelerin ve ektoin+mannitolun tamamlayıcılığını değerlendirmek için çeşitli biyomarkerların değerlendirilmesi, Polonya 2021, *p<0,05 **p<0,01
**Tüketici Testi, tüm cilt tiplerine sahip, %100 duyarlı, fototip I ila IV, %100 güneşe duyarlı cilde sahip 105 gönüllü üzerinde, 14 gün boyunca Güney Afrika'da gerçekleştirildi.