Photoderm yenilikleri: Cilt sağlığı için daha iyi koruma ve daha temiz formülasyon

Son yıllarda, güneşin hem çevre hem de cilt üzerindeki önemli etkisi ve güneşten korunmanın yolları hakkındaki farkındalığımız arttı ve bilgi sahibi olduk. Bioderma Laboratuvarları’nda, Photoderm serisini yenilemek için biyoloji ve dermatolojideki 40 yıllık deneyiminden yararlandık.

Şimdi cildinin kendini güneşe karşı çok daha iyi savunması için ürünlerimizi güçlendirdik. Photoderm cildin için, geniş spektrumlu dermatolojik güneş koruması sağlar. Photoderm serisindeki tüm ürünler, cilt ekosistemini önemseyen dört ana başlık desteklenir. Yeni yüksek teknolojili güneş korumamız SUN ACTIVE DEFENSETM PATENTİ , size dermatolojik güneş koruması sağlar. Ürünlerimiz tüm cilt tiplerine uygundur, tüm hava koşullarında ve iklimlerde kullanılabilir ayrıca su ekosistemine de saygılıdır.

Yüksek güneş koruma faktörü (SPF) sunan  kremlerin kullanımındaki artışa rağmen, cilt kanserlerinin sayısında azalma görülmedi. SPF faktörü, cilt yanığına neden olabilen UVB ışınlarına karşı koruma sağlar. Bununla beraber dermatologlar, UVA ışınlarına uzun süre maruz kalmanın, cildi ciddi anlamda zayıflatan bir şey olduğunu keşfetti.

UVA ışınları cildin derinine nüfuz eder ve oksidatif strese neden olarak erken cilt yaşlanmasına ve kanser riskine dönüşebilen lezyonlar üretebilmesine sebep olabilir. Cildimizin sağlığı için hem UVA hem UVB’ye karşı koruma sağlayan geniş spektrumlu güneş koruyucuların tercih edilmesi gerekir.

Photoderm sunscreen range

Photoderm, cildi güneşten korumanın ötesine geçer. Her ürün cildin ihtiyaçlarını anlayarak eksiksiz bakım sağlama prensibiyle geliştirilir. En gencinden en yaşlısına, tüm cilt tiplerinden endiksiyonlarına, yüzden tüm vücuda kadar cildinizin dengesini sağlamaya ve korumaya yardımcı olan bir Photoderm'den bahsediyoruz. Formülasyonlar, her cilt tipine ve cildin güneşte sahip olduğu özel ihtiyaçlara göre uyarlanmıştır.

Bununla beraber, UVA ışınlarına karşı güçlü bir kalkan içerir. Lekeler, kızarıklık veya pigmentasyon sorunları gibi ciltteki gözle görülür bir belirtilere karşı Photoderm serisi iyi bir koruyucudur. Photoderm, Her cildin özel ihtiyaçlarını karşılayan aktif bileşenlerle biyolojik bir etki gösteren yüz ve vücut güneş kremleri sunar. Tüm Photoderm ürünleri klinik olarak test edilmiştir ve her cilt tipi için kanıtlanmış etkinlik ve tolerans göstermiştir.

Cilt sağlığının kalıcı olarak korunmasını sağlayan dermatolojik güneş koruması Photoderm serisinde. Senin ve ailenin günlük kullanımına uygun, cildi rahatsız etmeyen dokuya sahip bir güneş koruyucu aradığını biliyoruz. Suya, tere ve neme karşı dayanıklı ürünler tercih ettiğini de! Kremi sürdükten sonra cildinde beyaz leke bırakmaması da muazzam bir özellik olurdu. Tüm bu özellikleri içeren en iyi güneş kremi hangisi mi? Bu sorunun cevabı belli. Photoderm'in yüksek teknoloji koruması sunan temiz içeriklerini cildine her gün uygulamak vazgeçilmez bir rutinin olacak.

Photoderm’in günlük kullanıma uygun dokusu, kusursuz bir sonuç almana yardımcı olur ve uzun süreli koruma sağlar.

Duyusal Dokular

 

Photoderm'in geniş duyusal format ve doku seçenekleri, güneş koruyucunuzun her zaman kolay sürüleceği ve kusursuz bir sonuç bırakacağı anlamına gelir. Korumanız her an etkilidir.

Suya Karşı Dayanıklı

Tüm Photoderm vücut güneş kremleri, her biri 20 dakika süren dört banyo periyodundan geçerek test edilir. Sudan çıktıktan sonra ıslak ciltte dahil beyaz leke bırakmadan uygulanabilir. Bu aynı zamanda Photoderm güneş kreminin suda ayrışmak yerine ciltte kaldığı anlamına gelir. Ürünlerimiz tatlı ve tuzlu su dahil tüm su ekosistemlerine saygılıdır.

Tüm İklimler İçin Tam Koruma

Vücudunuzun en görünür ve etkileyici kısmı olan yüzünüz, en çok güneşe maruz kalan yerinizdir. Bioderma'nın güneş koruyucu ürünleri, en yüksek nemde ve en sıcak koşullarda bile gözleri yakmadan rahat bir kullanım sağlayacak şekilde formüle edilmiştir. Isı, ter, nem veya su, herhangi biri Photoderm'in güçlü etkilerini engelleyemez.

Ekobiyologlar ve bir NAOS markası olan BIODERMA, tuzlu ve tatlı su ekosistemleriyle doğrudan temas halinde olan formüllerin ekotoksisitesini test etmeye oldukça önem vermektedir. Seçilen tüm filtreler ve nihai formüller, sudaki biyolojik çeşitliliği temsil eden üç tür olan mercanlar, deniz yosunları ve tatlı su planktonlarını için tamamen zararsızdır.

NAOS olarak, su ekosistemini üç şekilde koruyoruz:

Photoderm ürünleri tüm su ekosistemlerine saygılıdır: Hem tatlı hem de tuzlu su; mercanlar, deniz yosunları ve tatlı su planktonları üzerinde minimum etkiye sahiptir.

Protecting aquatic ecosystems

Bioderma, UV filtreleri de dahil olmak üzere her bir içeriğin ekotoksikolojik profilini değerlendirir ve bir ürünün çevre üzerindeki etkisini en aza indirecek şekilde seçer. NAOS'un uzun vadeli hedefi, cildin kendisini güneşin zararlı etkilerinden koruması için doğal savunmasını artırmaktır ve güneş koruyucularda kullanılabilecek yeni içerikler aramaya devam etmektir.

Sun protection product ingredients

NAOS, kara ekosistemindeki yeşil bitkilerden dört ila beş kat daha fazla karbon tutan ve Posidonia olarak adlandırılan deniz çayırlarının yenilenmesi için savaşan bir grup deniz biyoloğundan oluşan Andromède Océanologie'yi destekliyor. Andromède Océanologie'nin ana eylemleri ise iki ana şekilde sıralanır:

Posidonia yataklarının olmadığı alanlara demir atmayı sağlayan bir uygulama olan Donia’yı geliştirmek ve aynı zamanda deniz çayırları için rejenerasyon eylemleri yapmak. (Yatakların tahrip edildiği sınırlı alanlarda deniz çayırı nakli).

Göz alıcı ve okunması kolay Photoderm'in yeni ambalajı, cildiniz için doğru güneş koruyucusunu doğru renk tonuyla bulmanıza yardımcı olacak kısa ve öz bilgiler verir. SUN ACTIVE SAVUNMA, Photoderm serisi ürünlerin çoğuna dahil edilmiştir. Yüzünüz ve vücudunuz için tüm aile için uyarlanmış geniş bir güneş bakım ürünleri yelpazesine sahipsiniz.

Photoderm Lait ULTRA SPF50+

Photoderm Sunscreen Lait ULTRA SPF50+

Photoderm Lait ULTRA SPF50+

UVA'ya karşı güçlendirilmiş güneş koruması olan bu yeni ürün, hamile veya emziren anneler, 12 aylık veya daha büyük bebekler ve hassaslaştırıcı/kanser tedavisi gören hastalar dahil en hassas ciltler için bile uygundur. Sekiz saat nemlendirme sağlayan, suya, tere ve kuma karşı çok dayanıklı ve ıslak cilde uygulanması kolaydır. 90/100 Yuka puanı ile plajda, şehirde veya kırsalda kullanım için mükemmel çok amaçlı bir üründür.

Photoderm M SPF50+ - Patented innovation

Photoderm Melasma & Hyperpigmentation Sunscreen SPF50+

Photoderm M SPF50+

Piyasadaki* en büyük mavi ışık korumasını sunan Photoderm M, hiperpigmentasyonu, koyu lekeleri ve melazmayı (hamilelik maskesi) kontrol etmek ve azaltmak için özel olarak formüle edilmiştir. Toz jel-krem dokusu, ısıya ve yüksek neme karşı dayanıklıdır. Yüksek konsantrasyondaki pigmentler sayesinde üç renkte yüksek kapatıcılık sunar. Giymesi rahat, her gün uygulamakta tereddüt etmeyeceksiniz, melazma nükslerinizi azaltacaksınız.

*Hiperpigmentasyonu hedefleyen çok yüksek korumaya sahip renkli güneş kremleri arasında yapılan klinik çalışma

Photoderm SPOT-AGE SPF50+

Photoderm Spot Age Sunscreen SPF50+

Photoderm SPOT-AGE SPF50+

Duyusal jel krem ​​formülü, özel aktif maddeler sayesinde lekeleri, hiperpigmentasyonu ve kırışıklıkları azaltır. C ve E vitaminleri cildinizi aydınlatır ve yeni lekelerin oluşumuna karşı korur ve oksidatif stresi azaltır. Centella Asiatica kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. Uzun süreli nemlendirme, gün boyu ve tüm yıl boyunca giymenin keyifli olduğu anlamına gelir.

Photoderm AKN Mat SPF30

Photoderm Acne Prone Skin Sunscreen SPF30

Photoderm AKN Mat SPF30

Akneye meyilli ciltler, lekeli ciltler ve karma ve yağlı ciltler için bu güneş kremi lekelere etki eder ve mat ve görünmez bir son bırakır. Salisilik asit ve glikolik asit, gözeneklerin açılmasına ve yeni lekelerin oluşmasını önlemeye yardımcı olmak için keratolitik bir etki sağlar ve Fluidactiv™ patenti sebum kalitesini iyileştirir, sebum üretimini düzenler, kusurları günden güne azaltır.

Photoderm AR SPF50+

Photoderm Anti-Redness Sunscreen SPF50+

Photoderm AR SPF50+

Kalıcı veya geçici kızarıklığa, küçük görünür kan damarlarına ve rozaseaya meyilli hassas ciltler için bu, birleştirici ve yatıştırıcı bir kızarıklık önleyici güneş koruyucudur. Rosactiv™ kompleksi kızarıklığın azaltılmasına yardımcı olur ve yeni döküntülerin oluşmasını engeller.

Photoderm MINERAL Fluide SPF50+

Photoderm Mineral Sunscreen Fluide SPF50+

Photoderm MINERAL Fluide SPF50+

Kimyasal filtrelere ve parfüme karşı cilt reaksiyonlarına veda edin. Bu güneş kremindeki %100 mineral filtreler, hassas ve ışığa karşı toleranslı olmayan cildiniz tarafından tam olarak tolere edileceğini garanti eder. E vitamini ayrıca güneşe maruz kalma sırasında antioksidan korumanızı güçlendirir. Doku ultra akıcı ve hafiftir.

Photoderm Testiniz

Hızlı testimizi yapın ve Bioderma'nın Photoderm yüksek teknolojili dermatolojik güneş kremi serisinin sizin ve cildinizin tüm yıl boyunca dışarıda sağlıklı kalmanıza nasıl yardımcı olabileceği konusundaki bilginizi test edin.

Quiz

160 yanıt

Bulunduğun Soru: 0 Toplam Soru: 0

En iyi güneş kremi nedir?

Doğru! Yanıtın: Alışılmış olan

Alışılmış olan

✓: Aferin! Güneş kremini hiç kullanmazsanız, en yüksek SPF numarasının size hiçbir faydası olmaz! BIODERMA'S güneş koruyucuları hafiftir, yapışkan değildir ve yağlı değildir. Dokunmak hoş, kolayca yayılırlar. Dokular rahattır ve ipeksi bir görünüm bırakır. Photoderm'in sağladığı yüksek teknolojili güneş koruması, her gün uygulamaktan mutluluk duymanız için her zaman hoş bir formüle sahiptir. Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Deri koçlarımıza bir soru sorun.

Sunscreen with UVA protection

Dikkat! Doğru Yanıt:

En yüksek SPF numarasına sahip olan

Güneş kremini hiç kullanmazsanız, en yüksek SPF numarasının size hiçbir faydası olmaz! BIODERMA'S güneş koruyucuları hafiftir, yapışkan değildir ve yağlı değildir. Dokunmak hoş, kolayca yayılırlar. Dokular rahattır ve ipeksi bir görünüm bırakır. Photoderm'in sağladığı yüksek teknolojili koruma, her gün memnuniyetle uygulayabilmeniz için her zaman hoş bir formüle sahiptir. Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Deri koçlarımıza bir soru sorun.

Dikkat! Doğru Yanıt:

Renkli güneş kremi

Güneş kremini hiç kullanmazsanız, en yüksek SPF numarasının size hiçbir faydası olmaz! BIODERMA'S güneş koruyucuları hafiftir, yapışkan değildir ve yağlı değildir. Dokunmak hoş, kolayca yayılırlar. Dokular rahattır ve ipeksi bir görünüm bırakır. Photoderm'in sağladığı yüksek teknolojili koruma, her gün memnuniyetle uygulayabilmeniz için her zaman hoş bir formüle sahiptir. Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Deri koçlarımıza bir soru sorun.

Photoderm'in yeni yüksek teknolojisine...

Dikkat! Doğru Yanıt:

Güneş ve Antioksidan Koruma

SUN ACTIVE DEFENSE, Photoderm'in UVA ışınlarına karşı güçlendirilmiş yüksek teknolojili güneş korumasıdır. Özel olarak seçilmiş filtreler ve patentli biyolojik korumanın bir kombinasyonu, hem UVA hem de UVB ışınlarını dengeli bir şekilde bloke eder. Cildin antioksidan savunmasını ve bağışıklık sistemini güçlendiren ve destekleyen SUN ACTIVE DEFENSE, cildin sağlığını kalıcı olarak korumasına yardımcı olur. Bu teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin.

Doğru! Yanıtın: Yüksek Güneş Koruması

Yüksek Güneş Koruması

✓: Aferin! SUN ACTIVE DEFENSE, Photoderm'in UVA ışınlarına karşı güçlendirilmiş yüksek teknolojili güneş korumasıdır. Özel olarak seçilmiş filtreler ve patentli biyolojik korumanın bir kombinasyonu, hem UVA hem de UVB ışınlarını dengeli bir şekilde bloke eder. Cildin antioksidan savunmasını ve bağışıklık sistemini güçlendiren ve destekleyen SUN ACTIVE DEFENSE, cildin sağlığını kalıcı olarak korumasına yardımcı olur. Bu teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dikkat! Doğru Yanıt:

Kusurlara Karşı Koruma

SUN ACTIVE DEFENSE, Photoderm'in UVA ışınlarına karşı güçlendirilmiş yüksek teknolojili güneş korumasıdır. Özel olarak seçilmiş filtreler ve patentli biyolojik korumanın bir kombinasyonu, hem UVA hem de UVB ışınlarını dengeli bir şekilde bloke eder. Cildin antioksidan savunmasını ve bağışıklık sistemini güçlendiren ve destekleyen SUN ACTIVE DEFENSE, cildin sağlığını kalıcı olarak korumasına yardımcı olur. Bu teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin.

Photoderm ürünleri kişiye özel...

Doğru! Yanıtın: Tüm cilt koşullarını barındırır

Tüm cilt koşullarını barındırır

✓: Aferin! Photoderm, her cilt tipine ve güneş altındaki her cilt durumuna uygun ürünler içeren eksiksiz bir güneş koruyucu serisidir. Tüm aile için çok çeşitli güneş bakım ürünleri arasından seçim yapın: tere, kuma ve suya çok dayanıklı vücut güneş kremleri ve ciltteki lekeleriniz, pigmentasyon sorunlarınız, akneye meyilli veya alerjik cilt, reaktif cilt... Seriyi keşfedin.

Dikkat! Doğru Yanıt:

Sadece yetişkinler

Photoderm, her cilt tipine ve güneş altındaki her cilt durumuna uygun ürünler içeren eksiksiz bir güneş koruyucu serisidir. Tüm aile için çok çeşitli güneş bakım ürünleri arasından seçim yapın: tere, kuma ve suya çok dayanıklı vücut güneş kremleri ve ciltteki lekeleriniz, pigmentasyon sorunlarınız, akneye meyilli veya alerjik cilt, reaktif cilt için kalıcı çözüm... Seriyi keşfedin.

Dikkat! Doğru Yanıt:

Sadece Çocuklar

Photoderm, her cilt tipine ve güneş altındaki her cilt durumuna uygun ürünler içeren eksiksiz bir güneş koruyucu serisidir. Tüm aile için çok çeşitli güneş bakım ürünleri arasından seçim yapın: tere, kuma ve suya çok dayanıklı vücut güneş kremleri ve ciltteki lekeleriniz, pigmentasyon sorunlarınız, akneye meyilli veya alerjik cilt, reaktif cilt için kalıcı çözüm... Seriyi keşfedin.

Maksimum Güneş Koruması

Hassas Ciltler Normal ve Kuru Cilde Sahip Bebek ve Çocuk Cildi Tıbbi Nedenlerle Zayıflamış Hassas Ciltler

SUN ACTIVE DEFENSE Patenti

Photoderm Lait Ultra SPF50+

(Henüz yorum yazılmamış)

En hassas ve toleransı en düşük ciltler dahil tüm ciltler için çok yüksek koruma sağlayan güneş koruyucu

Kimin için?

Tüm aile için (1 yaşından büyük çocuklar)

Spesifik Güneş Koruması

Kimyasal Filtrelere Reaksiyon Gösteren Ciltler Hassas ve toleranssız ciltler

Hücresel Protection™ Patenti

Photoderm MINERAL Fluid SPF50+

(Henüz yorum yazılmamış)

Kimyasal filtre alerjisi olan hassas ciltler ve atopi eğilimli ciltler için %100 mineral filtreli çok yüksek güneş koruyucu

Kimin için?

Pour toute la famille (enfants de plus de 6 mois)

Spesifik Güneş Koruması

Karma ve Yağlı Ciltler Akne Eğilimli Ciltler

Fluidactiv™ Teknolojisi

Photoderm AKN Mat SPF30

(Henüz yorum yazılmamış)

Karma, yağlı ve akne eğilimli cilter için uzun süreli matlaştırıcı etkiye sahip akne karşıtı güneş koruyucu

Kimin için?

Yetişkinler, Gençler