Photoderm, güneş kreminden çok daha fazlası, tüm cilt tipleri ve endikasyonuna uygun dermatolojik güneş koruması sağlar. Yeni seri ile, yeni bir yüksek teknolojili güneş koruması, güçlendirilmiş formüller ve sade ve anlaşılması kolay yeni bir ambalaj tasarımı karşına çıkıyor.

Dermatolog ve fotobiyologlar ile çalışmalar yürüterek  UVA ışınlarına karşı güçlendirilmiş yüksek teknolojili bir güneş koruması geliştirdik: SUN ACTIVE DEFENSETM PATENTİ UVA/UVB korumasının dengesini sağlayan ve cildin güneşe karşı cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek, uzun süreli bakım sağlayan UVA/UVB filtreleri ve patenti biyolojik korumadan oluşur.

  • Pr Schalka, Dermatologist and expert in photoprotection .

    "Sorun şu ki, filtrelerin UVB ışınlarına karşı sunduğu koruma, UVA ışınlarından daha önemlidir. Bu dengesizliği sadece filtrelerle telafi gideremeyiz, bu yüzden cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendirmek iyi bir yaklaşımdır.”

     

    Sergio Schalka, Dermatolog ve Fotokoruma uzmanı / Brezilya

    Pr Schalka, Dermatologist and expert in photoprotection .

Pr. Dermatolog ve fotokoruma uzmanı Schalka, UVA ışınlarının cilt üzerindeki biyolojik etkilerini ve kendinizi bunlardan nasıl koruyacağınızı açıklıyor.

Cildini ve çevreyi önemsiyoruz!

Sana, tıbbi gözetim altında test edilmiş cildinin ihtiyacını karşılayan dermokozmetik ürünler sunmak için her gün yenilikler yapıyoruz. Photoderm, benzersiz bir kullanım keyfi için genüş bir ürün yelpazesi ve doku seçeneği sunar. Formüllerimiz; suya, tere, ısıya ve yüksek neme karşı dayanıklı olup, güneşten nasıl korunacağından endişe duymadan dolu dolu anı yaşamanı sağlar. Ekobiyologlar olarak, cildimizi, çevresiyle sürekli etkileşim içinde olan, yaşayan bir ekosistem olarak görüyoruz. Bu nedenle, tuzlu su ve tatlı su gibi su ekosistemleriyle doğrudan temas halinde olan formüllerimizin ekotoksisitesini test etmeye özellikle önem veriyoruz. Formüllerimiz, sudaki biyolojik çeşitliliği temsil eden 3 tür olan mercanlar, deniz yosunları ve tatlı su planktonları üzerinde tamamen zararsızdır. 40 yıldır nesilden nesile aktarılan ürünlerimizin bilimsel uzmanlığına güvenmen işte bu sebeplerdendir.

#SunActiveDefense

 

Spesifik Güneş Koruması

Karma ve Yağlı Ciltler Akne Eğilimli Ciltler

Fluidactiv™ Teknolojisi

Photoderm AKN Mat SPF30

(Henüz yorum yazılmamış)

Karma, yağlı ve akne eğilimli cilter için uzun süreli matlaştırıcı etkiye sahip akne karşıtı güneş koruyucu

Kimin için?

Yetişkinler, Gençler

Spesifik Güneş Koruması

Kızarıklık Eğilimli Ciltler

Rosactiv™ Patenti

Photoderm AR SPF50+

(Henüz yorum yazılmamış)

Kızarıklık sorunu yaşayan ciltler için renkli güneş koruyucu

Kimin için?

Yetişkinler, Gençler

Spesifik Güneş Koruması

Güneş lekeleri, koyu lekeler, erken yaşlanma Kurutucu Dermatolojik Uygulamaların Kullanımı Sonucunda Yoğun Kuruluk Yaşayan Ciltler

Hücresel Bioprotection™ Patenti

Photoderm SPOT SPF 50+

(Henüz yorum yazılmamış)

Leke sorunu yaşayan ya da leke oluşma riski taşıyan ciltler için çok yüksek koruma sağlayan güneş koruyucu

Kimin için?

Yetişkinler

yetkili eczaneler

Yetkili Eczaneler

Size en yakın yetkili eczanelerimizden ürünlerinizi temin edebilirsiniz.

Yetkili Eczaneler
Online Alışveriş

Online Alışveriş

Naos güvencesiyle online alışveriş için resmi satış sitemizi ziyaret edin.

Alışverişe Başla