Karma, yağlı ve akne eğilimli ciltler için formülüze edilen Bioderma Sébium Serum, cildinizi tahriş etmeden akne izlerini azaltır, yeni akne oluşumunu önler ve aydınlatıcı etki sağlar.

Cilt serumları, vitamin ve antioksidan etkisi sağlayan ve aktif içeriklerin kolayca emilmesini sağlayan küçük moleküllerle formüle edilmiş cilt bakım ürünleridir. 

Eğer karma, yağlı ve akne eğilimli bir cildiniz varsa, serumlar cildinizin görünümünü ve dokusunu iyileştirirken aynı zamanda cildinizi tahriş etmeyen serumlardır.

 

Karma, yağlı ve akne eğilimli cilt tipi için uygun bir serum seçerken, aşağıdaki faydaları sağlayan aktif içeriklere dikkat etmeniz gerekir:

  • Akneyi kontrol etmek: Cildiniz akneye eğilimliyse, düzenli olarak akne karşıtı cilt serumu kullanmak, sivilceleri kontrol altında tutmaya yardımcı olabilir. Akney görünümünü engellemek için cilt serumunu bölgesel olarak uygulamalısınız. Akne karşıtı cilt serumu seçiminde salisilik asit içeren bakım serumlarını tercih edebilirsiniz.
  • Cildi aydınlatmak: Kuruluk genellikle ciltte matlığa sebep olur, aydınlatıcı etkiye sahip bir cilt serumu kullanmak karma cilt tipine sahip kişilerin cildine sağlıklı bir ışıltı verebilir. Ayrıca akne izlerinin görünümünü azaltıcı etkiye sahip olabilir.
  • Erken yaşlanma karşıtı etki sağlamak: Nem, cilt sağlığı için anahtardır. Günlük nemlendirici bir serum, cildinizi dolgunlaştırabilir ve uzun vadede nem tutma yeteneğini artırmak için vücudun asit ve lipit üretimini teşvik edebilir ve erken yaşlanma karşıtı etki gösterebilir. Yağsız ve sivilceye neden olmayan yapısı ile nemlendirici cilt serumları karma, yağlı ve akne eğilimli ciltleri için çok iyi bir seçimdir. Hyaluronik asit içeren cilt serumlarının seçilmesi cildinize nemlendirici etki sağlar ve yaşlanma karşıtı etki gösterir

FLUIDACTIVTM* Teknolojisi ile sebumu dengeleyerek gözenek görünümünü azaltan Bioderma Sébium Serum karma, yağlı ve akne eğilimli cilt tipine sahip bireylerin kullanımına uygun olan ve cildi pürüzsüzleştiren, cilt gözeneklerinin görünümü ve içerdiği salisilik asit ile akne ve akne izlerini azaltan bir cilt serumudur. Yapısındaki asetil glukozamin ile cilt görünümünü yenileyici etkiye de sahiptir.

Bu özellikleriyle Bioderma Sébium Serum, birden fazla etkisi ile karma yağlı ve akne eğilimli ciltler için çok uygundur. Fakat her cilt bakım ürününde olduğu gibi Bioderma Sebium Serum’u da kullanmadan önce cilt tipinize uygun olduğundan emin olmalı ya da dermatoloğunuza danışmalısınız.

%91 gözenek görünümünde azalma*

%76 akne lekesi görünümüzde azalma*

%82 ince çizgi ve kırışıklık görünümünde azalma*

 

*Dermatolojik kontrol altında 4 hafta boyunca 33 gönüllü ile gerçekleştirilen klinik çalışma

BIODERMA product photo, Sebium H2O 500ml, akne eğilimli ciltler için misel su

Durulama gerektirmeyen temizleyici

Karma ve Yağlı Ciltler Akne Eğilimli Ciltler

Misel Teknolojisi

Sébium H2O

(Henüz yorum yazılmamış)

Karma, yağlı ve akne eğilimli ciltler için durulama gerektirmeyen misel temizleme suyu

Kimin için?

Yetişkinler, Gençler

Serum

Akne Eğilimli Ciltler

Fluidactiv™ Teknolojisi

Sébium Serum

(Henüz yorum yazılmamış)

Akne eğilimli ciltler için sivilce, siyah nokta ve akne lekesi oluşumunu engellemeye yardımcı, erken yaşlanma belirtilerine karşı etkili bakım serumu

Kimin için?

Yetişkinler

Gündüz Bakımı

Akne Eğilimli Ciltler

Fluidactiv™ Teknolojisi

Sébium Kerato+

(Henüz yorum yazılmamış)

Sivilce, siyah nokta ve akne lekesi oluşumunu engelleyen yüksek toleranslı nemlendirici jel krem

Kimin için?

Yetişkinler, Gençler

yetkili eczaneler

Yetkili Eczaneler

Size en yakın yetkili eczanelerimizden ürünlerinizi temin edebilirsiniz.

Yetkili Eczaneler
Online Alışveriş

Online Alışveriş

Naos güvencesiyle online alışveriş için resmi satış sitemizi ziyaret edin.

Alışverişe Başla