Maceramızın kalbinde insanlık

Bioderma - care for family skin

BIODERMA, yaşamdan ilham alan ve kalpten hareket eden bir NAOS markasıdır.

BIODERMA markasına katılmak, NAOS şirketine katılmak ve bir ekosistem gibi çalışan eşsiz insan macerasının bir parçası olmak demektir.

Tüm çalışanlarımızın ortak bir yönü var, hepsi her gün markamızı hayata geçirmek, hikayesine dahil olmak ve zorlu ve heyecan verici maceramızın bir parçası olmak istiyorlar.

Hepimizin içinde yaşayan potansiyeli dışarı çıkarabilme yeteneğimize inanıyoruz.

Dünyanın neresinde olursanız olun, biz daima bu yeteneği arıyoruz.

100 ülkede faaliyet gösteren, BIODERMA, Institut Esthederm ve Etat Pur olmak üzere 3 markasıyla kesin olarak bağımsız NAOS, cilt bakımında yer alan uluslararası majör bir oyuncudur.

Gayesi olan bir şirket olarak, insanı ve çevresini korumaya istekli, sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeyi amaçlıyoruz.

 

Dünyanın her yerinde bu insan macerası, günlük hayatlarımızı, eylemlerimizi ve fikirlerimizi cilt sağlığına daha iyi hizmet edebilmemiz için yönlendirir.

Bioderma - company-map

BIODERMA ekipleri, dermatolojiye adanmış tutkulu bir şirketin gücünü oluşturan insani ve etik değerleri paylaşır.

NAOS Değerleri

Bir şeyleri nasıl yaptığımız, yaptığımız şeylerden daha önemlidir.

Yaşamın mekanizmalarına ve her gün kiminle ve kim için çalıştığımıza saygı göstererek yaratmak, inovasyon yapmak ve aksiyon almak için özgürlüğe inanıyoruz.

Günden güne misyonumuza olan tutkuyla, güvenle ve nezaketle ilerliyoruz.

NAOS değerleri kimliğimizi yansıtır

NAOS bu değerlere hayat verir ve bu değerler bizi işimizde, ilişkilerimizde ve kararlarımızda bir araya getirir ve yönlendirir.

Uzmanlığımız her gün, sağlıklı cildi korumak veya yeniden oluşturmak için çalışan uzmanlarla tanışıp iletişim kurarken büyür: biyologlar, dermatologlar, sağlık profesyonelleri ve sizi günlük olarak destekleyen eczacılar.

Ayrıca her gün sizlere kulak vererek büyüyoruz. Hassasiyetlerinizi ve cildinizin etkileştiği ekosistemi anlamak, ihtiyaçlarınıza adapte olabilmemiz için olmazsa olmazdır.

Bu etkileşimleri ve cilt dengesizliklerinin nedenlerini anlamak ve tüm hassasiyetlere saygılı, etkili ürünler tasarlamak için tüm biyolojik süreçleri analiz ediyoruz.

Bağlantılar kurup daha sağlıklı bir dünya için birlikte hareket ettiğimiz maceramıza siz de katılın.