Allez au contenu Allez à la navigation

Yasal Uyarılar

NAOS İSTANBUL KOZMETİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Eclipse Ticari Bloklar, Maslak Mahallesi, Anka Sokak, No:5 D Blok, Kat:2/13 Maslak 34398 Sarıyer - İstanbul/TÜRKİYE 

Tel: +90 (212) 290 70 70

Web: www.bioderma.com.tr

Mail:info@bioderma.com.tr

Mersis No : 0607034414500015

LABORATOIRE BIODERMA

SAS  €3,011,500 sermaye
Kayıtlı adresi 75 cours Albert Thomas – 69447 Lyon Cedex 03 – FRANSA
LYON Ticaret Sicili'ne 387 496 821 sicil numarasıyla kayıtlı
Tel.: +33 (0)4.72.11.48.00

Websitesi Yöneticisi : David Fabbro, Dijital Pazarlama Direktörü

Websitesini tasarlayan ve yayınlayan:

AIR PARIS
Sadeleştirilmiş anonim şirket - sermaye tutarı €80,000 
Paris Ticaret Sicili'ne 418 038 758 sicil numarasıyla kayıtlı
Kayıtlı adresi 352 rue Saint-Honoré – 75001 Paris - FRANSA
Tel.: +33 (0)1.53.45.35.00

Website yöneticisi:

OVH
SAS €10,000,000 sermaye
Lille Metropole Ticaret Sicili'ne 424 761 419 sicil numarasıyla kayıtlı
Kayıtlı adresi 2 rue Kellermann - 59100 Roubaix - FRANSA
Tel.: +33 (0)9.72.37.97.74

Telif Hakkı

 • Bu sitede yer alan markalar ve logolar, LABORATOIRE BIODERMA şirketi adına tescilli ticari markalardır. Sitede yer alan ve yukarıda ifade edilen marka ya da logoların hiçbiri için lisans veya kullanım hakkı verilmemekte olup, sahibinin önceden yazılı izni alınmaksızın kullanılmaları yasaktır.
 
 • Bu sitede yayınlanan dokümanların çoğaltılmasına yalnızca uluslararası amaçlar doğrultusunda ve münhasıran kişisel kullanım için izin verilecektir. LABORATOIRE BIODERMA şirketi tarafından önceden yazılı izin verilmedikçe, çoğaltılan dokümanların başta ticari amaçlar olmak üzere başka şekillerde kullanılması açıkça yasaklanmıştır.
 
 • LABORATOIRE BIODERMA şirketi, fikri mülkiyet haklarının ihlalleri için yasal takibat dahil tüm yasal haklarını kullanma hakkını saklı tutar
 

Sorumluluk

 • Bu siteden erişilebilen tüm bilgiler, yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Burada yer alan bilgilerle ilgili olarak, sarih veya zımni hiçbir türden garanti ya da güvence verilmemektedir. LABORATOIRE BIODERMA bu siteye erişimden veya bu sitenin kullanımından kaynaklanabilecek, bilgi sistem veya kullanıcı ekipmanınını bozabilecek tüm arıza veya virüsler de dahil, hiçbir sorumluluğu üzerine almaz.
 
 • LABORATOIRE BIODERMA şirketi bu sitede yer alan yanlışlık, hata veya ihmallerden sorumlu değildir. Bu websitesinde bulunan BIODERMA ürünlerinin fotoğrafları bağlayıcı değildir. İnternet sitesinde sunulan bilgilerin doğruluğu, güvenilirliği veya eksiksizliği ile ilgili hiçbir garanti verilmemektedir. Kullanıcı, bu bilgilerin kullanımıyla ilgili tüm sorumluluğu münhasıran üstlenmektedir.
 
 • LABORATOIRE BIODERMA şirketi, sebebi, asıl nedeni, doğası veya sonuçları her ne olursa olsun, herhangi birisinin siteye erişiminin veya erişimin imkansızlığının, sitenin kullanımının ve/veya doğrudan veya dolaylı olarak bu siteden kaynaklanan herhangi bir bilgiye atfedilmiş güvenilirliğin yol açtığı, hem doğrudan hem dolaylı, hiçbir türlü zarardan sorumlu tutulamaz.
 
 • Kullanıcı kamusal veya cezai bir sorumluluğa yol açabilecek hiç bir bilgiyi bu siteye aktarmayacağını ve yine bu sıfatla, yasadışı, asayişe aykırı veya iftira içeren bilgilerin bu site aracılığıyla ifşa edilmeyeceğini taahhüt eder. 
 
 • LABORATOIRE BIODERMA bu siteye hipermetin bağlantısı olan kurumdışı siteler üzerinde kontrole sahip değildir ve bu nedenle, bu sitelerin içeriğiyle ilgili her türlü sorumluluğu reddeder. Diğer sitelere yönlendiren bu bağlantılar, hiçbir durumda, LABORATOIRE BIODERMA ve bu siteler arasında bir onama veya ortaklık oluşturmaz; bu siteler kendilerine has kullanım koşulları ve özel hayatın korunması politikalarına tabidir. Ayrıca, hiçbir gerçek şahıs veya tüzel kişilik, LABORATOIRE BIODERMA'nın önceden açık izni alınmaksızın siteye yönlendiren bir bağlantı oluşturma hakkına sahip değildir.
 

Veri Koruma

 • 6 Ocak 1978 tarihli, 78-17 sayılı ve 6 Ağustos 2004 tarihli,  2004-801 sayılı Fransız Veri Koruma yasalarına göre, bu websitesine iletişim bilgilerini veya diğer kişisel verilerini bırakan tüm kullanıcılar, aşağıdaki adrese bir talepte bulunarak kişisel verilerine ulaşma, düzeltme, ekleme yapma ya da silme hakkına sahiptir:
 
 • LABORATOIRE BIODERMA, Service Marketing Consommateurs, 75 cours Albert Thomas, 69 447 LYON CEDEX 03, Fransa veya bu amaçla iletişim formu kullanılarak mesaj gönderilebilir.
 
 • LABORATOIRE BIODERMA şirketi, siteyi değiştirme, feshetme, geçici bir süre kaldırma veya durdurma, özellikle önceden beyan etmeden sitenin içeriği, işlevleri veya erişim saatleri dahil, siteye tamamen veya kısmen erişim  hakkını, her türlü sebepten dolayı, kendi inisiyatifinde, daima saklı tutar ve bu değişikliklerin olası sonuçlarından dolayı sorumlu tutulamaz.
 
 • Bu yasal uyarılar, Fransız yasalarına tabidir ve tüm ihtilaflar LYON (Fransa) yetkili mahkemelerine taşınacaktır.