Atoderm Senin Şehrinde


Atoderm, Türkiye’nin cilt kuruluğu haritasını çıkarmak için yola çıkıyor!

 

Soğuk hava; nem kaybı, kaşıntı, kızarıklık, pul pul dökülme ve tahriş gibi olumsuzlukları da beraberinde getirir. Atoderm Cream, nemlendirici, besleyici ve yeniden yapılandırıcı formülü ile cildin ihtiyacı olan nemi ona geri kazandırarak cildini dış etkenlere karşı korur.

 

Kuru, çok kuru cilde ve yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltler için özel olarak geliştirilen Atoderm serisi cildini derinlemesine nemlendirmek, beslemek ve korumak için yağmur, kar, kış demeden ATODERM TIRI’MIZ senin şehrine geliyor!

 

Peki seni neler bekliyor?

Atoderm tırımızda bulunan 2 adet cilt analiz odamızdan dermatoloğumuzun yönlendirmeleri doğrultusunda faydalanabilir, Atoderm ürünlerimizi deneyimleme fırsatı yakalayabilirsin. Kışın eşsiz ruhunu doyasıya yaşaman için sana ayrılan buz pateni ve kar küresinde doyasıya eğlenerek keyifli zaman geçirebilirsin.

 

Ayrıca, birbirinden başarılı ve enerjik moderatörlerimiz, bolca bilgi ve yönlendirme alabileceğimiz uzman doktorlarımız ve herkesin sevdiği ve takip ettiği influencerlar da senin için orada olacak. Bu eşsiz Atoderm Tırı deneyimi sakın kaçırma!

 

Atoderm Cream

Kuru ciltler için nemlendirici, koruyucu ve besleyici bakım kremi.

Besleyici ve yeniden yapılandırıcı bileşenleri sayesinde cildin nemlendirilmesine yardımcı olur.

Kuruluk sebebiyle ciltte oluşan rahatsızlık ve gerginlik hissinin yatıştırılmasına destek olur.

Cildi derinlemesine nemlendirir.

Besleyici etki sağlar.

Cildi dış etkenlere karşı korur.

 
 

SUNUCULARIMIZ

İzmir, Ordu ve Erzurum duraklarında moderatörlüğü üstlenecek başarılı oyuncu ve iki çocuk annesi Ceyda Düvenci tüm deneyimlerini paylaşmak üzere bizlerle olacak!

 

Başarılı televizyoncu ve sunucu Oylum Talu hiç bitmeyen yüksek enerjisiyle ve samimiyetiyle bizlere Eskişehir ve Ankara da bize eşlik edecek!

 

Yolculuğumuzun ilk durağı ve ilk gününde samimiyeti ve tüm doğallığiyla moderatör koltuğumuzda Tanem Sivar olacak. Büyük heyecan Tanem Sivar’ın hoş sohbetiyle başlayacak!

İSTANBUL - Cevahir AVM - 17.01.2020

 

İZMİR - Balçova KİPA - 22.01.2020

 

ESKİŞEHİR - Vega AVM - 25.01.2020

 

ANKARA - Kent Park - 29.01.2020

 

ORDU - Orbel - 01.02.2020

 

ERZURUM - Forum AVM - 04.02.2020

 

IĞDIR - Alibeyköy İlköğretim Okulu - 08.02.2020

 
 

Atoderm Senin Şehrinde

Cilt Kuruluğuna Karşı İhtiyacın Nem,

Çözüm; Atoderm